Prodej RD 4+1 a velké komerční prostory, ulice Lánská, Nižbor – CENA 8.599.000 Kč

Prodej RD 4+1 a velké komerční prostory, ulice Lánská, Nižbor – CENA 8.599.000 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte příjemné bydlení u lesa a přesto v dosahu města, kde můžete skloubit bydlení a podnikání? Právě Vám bych ráda představila tento originální cihlový dům na kraji města Nižbor na Křivoklátsku.

Dvoupodlažní zděný dům z roku 1981 stojí na rovinatém pozemku o velikosti 793 m2. Přímo z ulice Lánská je také přístupná prostorná dvojgaráž a vraty na dálkové ovládaní pohodlně vjedete na pozemek, Za domem najdete skrytou truhlářskou dílnu a další vedlejší stavby sloužící jako půda nebo kůlna.

V přízemí domu Vás překvapí prostorná profesionálně vybavená garáž s vybavením a navazující dílna s montážní jámou (celkem plocha cca 50 m2). V dalších přízemních místnostech naleznete prádelnu, sušárnu, studený sklep, spíž, kotelnu a další technické zázemí, včetně plynového kotle (z roku 2019) a bojleru.

V 1. patře Vás uvítá vzdušná vstupní hala navazující na chodbu s vestavnou skříní a vstupem do všech pokojů. Hlavní obytný prostor tvoří 50 m2 a je rozdělen na kuchyni se spíží s kuchyňskou linkou do L, jídelnu se vstupem na balkón s jihozápadní orientací a obdélníkový obývací pokoj s otevřeným krbem, který lze osadit krbovou vložkou. Na patře dále naleznete 3 samostatné ložnice, komoru, oddělenou koupelnu s vanou a WC.

Dům s rovnou střechou je v původním, ale udržovaném stavu s původními elektrickými rozvody, el. přípojkou na 230 a 380 V a dřevěnými dvojitými okny. Toto je ideální nemovitost pro rodinu, kde můžete v domě bydlet a také podnikat – nabízí se například autoopravna, pneuservis a jiné. Nemovitost je bez právního omezení a lze na ní čerpat hypoteční úvěr – s jeho vyřízením rádi zdarma pomůžeme.

V městečku Nižbor naleznete rozšířenou občanskou vybavenost (MŠ, ZŚ, lékař, obchody, restaurace, včetně oblíbené výletní restaurace zastávka Nižbor), zámek, cyklostezky, koupání v Berounce, dětská hřiště, BMX dráha, Beroun je vzdálen 8 km a Praha 40 km . Přímo kousek od domu je zastávka autobusu. Nižbor obklopují nádherné lesy, jak vidíte i ze záběrů z dronu a žije se zde velmi dobře.

Srdečně Vás zvu již z domova na 3D prohlídku nemovitosti a budu se těšit na viděnou na osobní prohlídce tohoto domu přímo v Nižboru.

MAPA

Videoprohlídka

CENA

8.599.000 Kč plus provize

FOTOGALERIE

PŮDORYS