O MNĚ

Nemovitostem se věnuji více než 7 let a specializuji se na
prodej a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků a chat v oblasti
Praha, Berounsko a v celém Středočeském kraji.

K nemovitostem jsem se dostala oklikou

K nemovitostem jsem se dostala tak trochu oklikou. Několik let jsem pracovala jako asistentka advokáta-partnera se specializací na nemovitosti a development v přední advokátní kanceláři.

Později jsem sbírala cenné právní zkušenosti jako asistentka právního oddělení a oddělení pronájmu velké německé developerské společnosti zabývající se výstavbou a pronájmem nákupních center.

Získala jsem základní právní přehled

Díky každodenní práci s různými druhy smluv, obíhání katastru a řešení právních otázek jsem postupně získala základní právní přehled, z kterého nyní čerpám.

První prodej - prodej našeho rodinného domu

K samotnému prodeji nemovitostí mne pak přivedl prodej našeho rodinného domu, kdy jsem nebyla spokojená s prací a přístupem realitních makléřů a nakonec jsem se o celý prodej postarala sama.

Postupně jsem začala prodávat nemovitosti v naší rodině a mých přátel.

Ke každému obchodu přistupuji maximálně zodpovědně

Prodej nemovitosti je především obchod a často i závažné životní rozhodnutí a velmi záleží, kdo Vám s prodejem pomůže, protože se často jedná o celoživotní úspory. Jsem si toho plně vědoma, a proto ke každému obchodu přistupuji maximálně zodpovědně.

Pracuji stále s nadšením a empatií

Čím se odlišuji: tuto práci dělám stále s nadšením, s empatií, dávám do ní kus srdce a ráda věci dotahuji do konce. Neslibuji zázraky, ale pokusit se o ně mohu. Snažím se zlepšit celkové povědomí o práci a kvalitě realitního makléře v ČR.

Domluvme si nezávaznou konzultaci

Velmi ráda se s Vámi osobně setkám, jsem k dispozici pro nezávaznou konzultaci. Hovořím plynule německy a anglicky.

Moje motto:
Nemovitosti lze dělat i jinak, a to s důrazem na serióznost,
informovanost, osobní a vstřícné jednání.“

© Copyright Pavlína Zábranská | webdesign